Газета по-надвірнянськи
 

Незаконну зброю здайте добровільно

9 листопада 2012, 12:09 | Рубрика: Влада, Закон, Кримінал Версія для друку Версія для друку 598 переглядів

З метою протидії незаконному обігу зброї із 1 по 30 листопада 2012 р. на території області та району триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів, спеціальних засобів та їх реєстрація в установленому законодавством порядку. Якщо громадяни у зазначений термін здадуть в органи внутрішніх справ мисливську вогнепальну, газову, холодну зброю, спецзасоби вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями, то після додаткової перевірки зброї, її технічного стану, оформлення відповідних документів та наявності законодавчих підстав вони зможуть, за бажанням, зареєструвати їх у свою власність.

Згідно із ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу карають позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Згідно із ч. 3 статті 263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою та другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Докладніше про порядок добровільної здачі та реєстрацію технічно придатної мисливської вогнепальної і газової – у райвідділі внутрішніх справ: м. Надвірна, вул. Шевченка, 3а; тел. 2-24-02 або 102.

Дмитро ІВАЩУК,

інспектор дозвільної системи Надвірнянського райвідділу УМВС, старший лейтенант міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!