Газета по-надвірнянськи
 

Олександр Сич: «Галичанин й надалі стоїть на висоті свого завдання»

2 листопада 2012, 13:06 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 721 переглядів

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, виступаючи перед громадськістю обласного центру на урочистому віче з нагоди 94-ї річниці «Листопадового чину» та проголошення Західно-Української Народної Республіки, зауважив, що серед усіх інших форм державотворення у ХХ ст. ЗУНР найвище себе проявила за організованістю, впорядкованістю та структурованістю.

Голова обласної ради Олександр Сич виступає на урочистому віче

Це, за словами голови обласної ради, характерним чином відстежувалося як у державотворчому процесі, законотворчій діяльності, так і з точки зору організації українського війська.

«ХХ століття ознаменувалось піком державницьких змагань української нації. Їх виявом стало почергове постання Української Народної Республіки, ЗУНР, Карпатської України, Української держави, відновленої актом 30 червня 1941 року у Львові. Зрештою, це призвело до логічного завершення, коли у 1991 році була проголошена й відновлена сучасна Українська незалежна держава», – зауважив Олександр Сич.

Проводячи паралелі між тогочасними реаліями і сьогоденням, голова обласної ради відзначив роль та значення позиції самих галичан у державотворчих процесах.

«Цьогорічні парламентські вибори засвідчили, що й сьогодні галичанин стоїть на висоті свого завдання. Скільки б нас українців, зокрема й галичан, даруйте за такий вислів, «не пхали писком до асфальту жебрацтва», але галичанин не купився на дрібні подачки, ставлячи вище ідею великої України над прагматизмом великих грошей. Cьогодні галичанин заслуговує того, щоб йому возвести узагальнений пам’ятник – пам’ятник галичанину-патріоту, який понад усе береже ідею Української соборної держави», – наголосив Олександр Сич.

За інформацією прес-служби обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!