Газета по-надвірнянськи
 

Податкову звітність за ІІІ кв. та 9 місяців ц. р. – до 9 листопада

2 листопада 2012, 12:50 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 912 переглядів

До такої звітності, зокрема, відносяться податкові декларації з податку на прибуток підприємств, з екологічного податку, зі збору за спеціальне використання води, податковий розрахунок за формою 1-ДФ, із плати за користування надрами, податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій та інші.

Платники, які подають податкові декларації з податку на прибуток, можуть не заповнювати та не подавати Додаток ОК до податкової декларації, починаючи із звітності за 9 місяців 2012 року.

Звертаємо увагу бюджетних, громадських, релігійних, благодійних та інших неприбуткових установ і організацій, які зареєстровані відповідно до діючого законодавства. Також це стосується приватних та інших підприємств, які тимчасово не проводять діяльності, хто подав заяву на припинення діяльності, але не знятий з обліку – їм також необхідно подати податкову звітність. У разі, якщо податкова звітність подається іншою особою, ніж зазначено в статутних документах, необхідно мати належно оформлене доручення представляти інтереси такого платника.

Також, не пізніше 9 листопада ц. р. необхідно подати до органів ДПС податкову декларацію фізичним особам-підприємцям, які обрали другу-шосту групи спрощеної системи оподаткування. Вчасне подання звітності застереже платників податків від застосування штрафних санкцій, а посадових осіб – від притягнення до адміністративної відповідальності.

Додатково – за тел. 2-21-79 (для юридичних осіб); 2-22-79 (для фізичних осіб).

Запроваджують РРО із використанням електронної контрольної стрічки

Для зручності суб’єктів господарювання податкова служба впроваджує ще один електронний проект, завдяки якому платники податків із 1 січня 2013 р. зможуть подавати звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій, а саме електронну контрольну стрічку через мережу Інтернет.

Електронна контрольна стрічка міститиме електронні копії всіх фіскальних чеків і 2–звітів. Передаватимуть вказані копії документів до органів ДПС через модем – пристрій для передачі копій розрахункових документів і 2–звітів за провідними та безпровідними каналами зв’язку. Відповідний проект наказу розробило Міністерство фінансів України. Прийняття цього документу дозволить створити нормативні підстави конструювання, вироблення та впровадження РРО, які відповідають вимогам часу, надасть можливість суб’єктам господарювання не друкувати на папері і не зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку РРО.

Це нове впровадження сприятиме спрощенню підготовки та подання звітності про використання РРО – система автоматично формуватиме звіти, а також сприятиме зменшенню кількості перевірок завдяки застосуванню дистанційного контролю.

Запровадження електронної контрольної стрічки передбачено вимогами статті 3 Закону України від 6.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відповідно до якої суб’єкти господарювання, які використовують РРО, надають провідними або безпровідними каналами зв’язку до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднані.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!