Газета по-надвірнянськи
 

Податки очима дітей-2012

16 листопада 2012, 12:27 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 816 переглядів

У п’ятницю у приміщенні Державної податкової інспекції у Надвірнянському районі відбулося нагородження переможців і призерів першого етапу (районного) конкурсу «Податки очима дітей»-2012. Його проводили у трьох номінаціях: «художні твори», «твори декоративно-прикладного мистецтва» і «літературні твори», та у двох вікових категоріях 9-11 і 12-15 років. Цьогорічний конкурс – десятий.

Податківці з переможцями районного конкурсу

Переможець серед авторів художніх творів у віці 9-11 років – Вікторія Федишин, 2-е місце – Вікторія Гіль; 12-15 років – Ліна Йосипенко, Сергій Козьмин, Розаліна Йовни. У декоративно-прикладному мистецтві серед молодших номінантів першою стала Тетяна Смеречук, другою – Вікторія Гіль, старших – Анатолій Микитин, Анна-Марія Гаврилюк і Юлія Лебедіва. За участь у конкурсі «Податки очима дітей» нагородили Назара Середюка, Софію Шовгенюк, Яну Лацко, Тетяну Кобзей. Вони отримали дипломи і подарунки від начальника ДПІ у Надвірнянському районі Василя Гнатюка. Він, зокрема, зазначив, що саме дітей із такого віку треба привчати до розуміння сплати податків і вже у зрілому віці вони самостійно зможуть порахувати відрахування і сплатити їх у бюджети різних рівнів.

Окрім цього, подякою за активну участь та сприяння у вихованні високої податкової культури підростаючого покоління, за створення позитивного іміджу і тривалу та плідну співпрацю з ДПІ у Надвірнянському районі нагородили дитячу художню школу. У надвірнянців є успіхи й у другому (обласному) етапі конкурсу «Податки очима дітей», на якому Ліна Йосипенко стала другою, Вікторія Федишин – третьою. Усі роботи вражали художнім змістом, глибиною проникнення у податкову тематику. Бажаємо усім переможцям і учасникам творчого натхнення, удачі та високих досягнень у навчанні і мистецтві.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!