Газета по-надвірнянськи
 

Пом`янімо жертв Голодомору і геноциду Українського народу

23 листопада 2012, 12:48 | Рубрика: Влада, Духовність, Тема дня Версія для друку Версія для друку 780 переглядів

Завтра, у суботу, 24 листопада в Україні відзначатимуть День пам’яті жертв Голодомору. Минає уже 80 років відтоді, як сталінський режим розпочав свою найжахливішу спробу знищити український народ, проте пам’ять про цю гірку сторінку в історії української держави ніколи не буде забутою.

Це день пам’яті за тими, у котрих радянська влада забрала найцінніше – урожай. Вони, як хижаки, вигрібали усе до найменшої крихти і залишали українців наодинці із голодною смертю. У той страшний час українці намагалися вижити. Та, на превеликий жаль, це вдалося тільки одиницям. Для нашої держави голод 1932-1933 рр. став однією із найтрагічніших сторінок в її історії.

Та ще є ті, котрі пам’ятають ті холодні роки, згадують те свавілля радянської влади і просять у Бога тільки одного – щоб воно не повторилося. Бо це найстрашніше, коли ти важко працюєш і у тебе це все забирають.

Сьогодні уже довели, що Голодомор 1932-1933 рр. – штучно організована акція проти українців, які не бажали бути слухняним елементом тоталітарної радянської машини. Це стало вселенською катастрофою, яка за різними підрахунками забрала життя від 3 до 10 мільйонів. Після такого деякі народи відходили у небуття. Та наша нація зуміла вижити.

 Завтра схилімо низько голови у скорботну хвилину та вшануймо пам’ять жертв голодоморів та політичних репресій хвилиною мовчання і запалюванням свічки пам’яті.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!