Газета по-надвірнянськи
 

Про кошти на пам`ятник

30 листопада 2012, 11:57 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 804 переглядів

29 листопада на черговому засіданні оргкомітету зі спорудження пам`ятника «Борцям за волю України» у м. Надвірній його співголова, голова районної ради Василь Попович наголосив, що і надалі спорудження пам`ятника залишається громадянським обов`язком жителів району.

Член оргкомітету, радник голови районної ради Василь Андрейчук повідомив, що за період від попереднього засідання створена і зареєстрована громадська організація «За спорудження пам`ятника «Борцям за волю України», яку очолив голова ради старійшин району Михайло Мельничук. Співголова оргкомітету, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович проінформував про рішення сесії міської ради від 8 листопада ц. р., згідно з яким погоджено встановлення цього пам`ятника у сквері перед адмінбудівлею ДПІ на розі вулиць Мазепи і Визволення у райцентрі. Міська рада виступатиме замовником будівництва пам`ятника та розробником проектно-кошторисної документації, а фінансуватимуть роботи з будівництва та за згадану документацію за кошти, зібрані громадською організацією. Основні моменти нинішнього етапу щодо спорудження пам`ятника відображені у зверненні оргкомітету.

Члени оргкомітету запропонували на наступній зустрічі зі скульптором Василем Гурмаком розробити графік робіт зі спорудження пам`ятника та узгодити умови договору.

Нагадаємо, що працівники апарату районної ради вирішили перерахувати на спорудження пам`ятника свій одноденний заробіток, голова ради старійшин м. Надвірної Богдан Мушак жертвує на ці цілі свою місячну пенсію, а члени громадсько-політичної ради уже зібрали для цього 1710 грн. Для першого етапу робіт потрібно 100 тис. грн.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!