Газета по-надвірнянськи
 

Про ювілей «Бистріні» – журнал «Перевал» і газета «Літературна Україна»

2 листопада 2012, 12:59 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 750 переглядів

У третьому числі Івано-Франківського журналу «Перевал» з нагоди 25-літнього ювілею літстудії «Бистрінь» вміщено добірку поезій Надії Попович із передмовою керівника літстудії Нестора Чира. Газета письменників України «Літературна Україна» у своєму числі від 25 жовтня ц. р. опублікувала статтю «Бистрінь» на бистрині. Літературній студії – 25» голови Івано-Франківської облорганізації НСПУ Євгена Барана.

Автор, зокрема, відзначає, що «Надвірнянська «Бистрінь», якій виповнилося 25 літ, – є явищем унікальним на українському літературному просторі. Це одна з небагатьох літературних студій, яка живе, працює, творить уже чверть віку!». За його твердженням, літстудія «Бистрінь» ствердилася в літературному просторі Прикарпаття завдяки ентузіастичній діяльності її керівника, талановитого поета, лауреата літературних премій ім. Василя Стефаника, ім. Марійки Підгірянки, ім. Ярослава Дорошенка, ім. Надії Попович, громадсько-політичного діяча Прикарпаття Нестор Чира.

Вельми приємно, що про літстудію «Бистрінь», яка згуртувалась навколо редакції «Народної Волі», таким чином довідуються читачі «Літературної України», письменники, літературознавці, шанувальники літератури, культурологи тощо.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!