Газета по-надвірнянськи
 

Професійне навчання інвалідів

2 листопада 2012, 12:49 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 630 переглядів

Заклад для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які прагнуть знайти своє місце у житті, майже 9 років працює в с. Лютіж, неподалік від м. Київ.

Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів здійснює професійну реабілітацію інвалідів І-ІІІ груп працездатного віку (крім інвалідів з такими протипоказаннями як: епілепсія та психічні розлади). Після закінчення навчання випускники складають державні іспити й отримують свідоцтво державного зразка про набуття однієї з таких робітничих професій: взуттьовик із ремонту взуття; бджоляр; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; оператор комп`ютерного набору та верстки; секретар керівника; перукар (перукар-модельєр); слюсар з ремонту автомобілів; соціальний робітник; вишивальниця; швачка; молодша медична сестра з догляду за хворими; манікюрник; черговий по поверху (готелю, кемпінгу, пансіонату); касир торговельного залу.

Професійне навчання в Центрі поєднується з медичним спостереженням, заходами соціальної, психологічної та фізичної реабілітації.

Вступники подають документи у приймальну комісію Центру постійно протягом року. Зараховують за результатами попереднього розгляду пакетів документів та професійного відбору в Центрі.

Бажаючим пройти курс професійної реабілітації в Центрі слід звернутися за направленням до управління праці та соціального захисту населення РДА (каб. 24), де можна також отримати детальнішу інформацію про графік набору навчальних груп на 2012-2013 р.

Тетяна ЛЕОЧКО,

начальник відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни

і праці управління праці

та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!