Газета по-надвірнянськи
 

Протидіємо насильству в сім`ї

23 листопада 2012, 12:10 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 704 переглядів

Пріоритетним напрямком службової діяльності дільничних інспекторів міліції Надвірнянського райвідділу УМВС є профілактика та недопущення злочинів, зокрема, на побутовому ґрунті. Співпрацюємо із жителями та громадськими формуваннями. Проводимо спеціальні заходи, спрямовані на усунення причин та умов, які сприяють вчиненню таких злочинів. Основні з них – профілактичні бесіди, а в разі вчинення правопорушень – винесення офіційних застережень та складання адміністративних протоколів.

5 листопада 2012 р. невідомо чим би завершилась сварка між подружжям, жителями району, якби дільничні інспектори міліції Голіней М. В. та Максим`юк В. М. своєчасно не відреагували на повідомлення. Дружина повідомила, що її чоловік відносно неї виражався нецензурними словами, погрожував фізичною розправою та вбивством і під час сімейного конфлікту спричинив їй тілесні ушкодження у вигляді синців.

Працівників міліції, які прибули на місце події, роздратований чоловік зустрів доволі агресивно. Громадянин К., якого неодноразово притягали до адмінвідповідальності, почав нецензурно висловлюватись, погрожувати фізичною розправою.

Завдяки спритності та професійним навичкам працівників міліції правопорушник затриманий і доставлений у райвідділ міліції.

Надвірнянський районний суд за вчинене правопорушення виніс постанову про притягнення громадянина К. до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП (насильство в сім`ї).

Володимир ГАВРИЛАШ,

заступник начальника Надвірнянського райвідділу УМВС, начальник відділення громадської безпеки, підполковник міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!