Газета по-надвірнянськи
 

Шана ветеранам та пенсіонерам-правоохоронцям

16 листопада 2012, 12:32 | Рубрика: Духовність, Закон Версія для друку Версія для друку 777 переглядів

10 листопада Україна вшановувала пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

У Надвірнянському районі зараз проживають 137 ветеранів та пенсіонерів, котрі, не шкодуючи сил, захищали нас від злочинних посягань. Через призму часу вони пронесли спогади про подвиги минулих років. Саме цей досвід, нагромаджений роками, неабияк допомагає молодим працівникам міліції у вирішенні покладених на них завдань. Заглядаючи в очі вже немолодим, але все ще мужнім та вишколеним чоловікам, розумієш, що цих людей обрала доля, поклавши на їхні плечі величезну відповідальність за наш спокій, за наше майбутнє, за наші права і свободи.

Ми, теперішні правоохоронці, пишаємося Вами, шановні ветерани-правоохоронці. Ви – наша гордість! Низько вклоняємося Вам за самовіддану службу в ім’я правопорядку. Дякуємо Вашим сім’ям, дружинам і матерям, котрі нерідко чекали повернення рідної людини зі служби, вміло приховуючи нестерпну тривогу, за те, що залишаючись у тіні, так надійно оберігали Ваш домашній тил, за розуміння, турботу та підтримку.

Від імені особового складу Надвірнянського райвідділу УМВС та від себе особисто вітаю ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ і членів їхніх сімей. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, та довгих-довгих років життя. Нехай Бог оберігає Ваші родини від негараздів, у домівках завжди панують мир та злагода, у серцях – добро, а в помислах – мудрість. Ми рівняємось на Вас!

З повагою

Петро ВАСКУЛ,

начальник Надвірнянського райвідділу УМВС, підполковник міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!