Газета по-надвірнянськи
 

Шановні виборці округу № 87 із центром у Надвірній!

9 листопада 2012, 13:07 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 723 переглядів

Дякую всім, хто повірив мені, не зважаючи на той неймовірний бруд, що упродовж всієї виборчої кампанії виливали на мене недоброзичливці. Таких, які проголосували за мене, – 31739. Насправді, вас ще більше…

Але, навіть, згідно з офіційним результатом мене підтримало більше людей, ніж на деяких округах негідників та корупціонерів від партії влади. Треба сказати, що у цю Верховну Раду українці часто вибирали гірших з найгірших. Продавали свій голос. Тому шлях України до чесної влади буде довгим і тернистим.

Але мій рівень народної підтримки насправді дає надію. Не можна опускати руки. Так, я не переміг, але отримав велику підтримку, яка значно вища середньої по країні. Цей результат демонструє, що таких виборців, які не продаються, яких болить доля України, які хочуть бачити у владі чесних, також чимало. Це приклад усім чесним та патріотам. Можна йти на вибори без грошей, не маючи нічого, окрім чесної репутації. У виборчій кампанії можна не підкуповувати і не дурити, а щиро та сміливо знаходити шлях до серця і розуму виборця.

Не можна зневірюватися навіть після того, як за останній тиждень вилито стільки бруду, сфальшовано стільки фактів, перекручено та зманіпульовано вашою думкою.

Я є «свободівцем», мене на вибори висунула «Свобода», підтримала «Свобода» і ніяк не могла мене вигнати з двох причин: по-перше, «свободівці» своїх не кидають; по-друге, я є націоналістом за духом і своїми вчинками. Деякі опоненти під час виборчої кампанії при спробі перекупити мене чи представників мого штабу зустрічали категоричний спротив. «Бабло», яке вони та їхні «хазяєва» викинули на вибори для підкупу, шантажу, фальшування, задурманення – вкрадене у вас, повернулося маленькими крихтами, якими «раби» тішаться, як дитина забавкою. Нинішні вибори, на жаль, показали, що готові голосувати навіть за «гречку». Потрібно бути вищим за ці подачки, бо «рабів до раю не пускають». Ще вчора багато з тих, котрі сьогодні просто продалися за «дерев’яні», були друзями та колегами, говорили на зібраннях гарні та патріотичні слова, навчали нас як стати на «шлях Правди та Істини, Любові та Злагоди», встромили тобі ножа в спину, міцно стискають в іншій руці тридцять срібняків.

Завдяки цій унікальній передвиборчій кампанії я отримав одну неоціненну річ – команду однодумців, які поділяють «свободівські» ідеї і готові втілювати їх у життя. Мій результат – це велика відповідальність. І все, що нас не ламає – робить нас сильнішими.

Я і мої побратими зі «Свободи» надалі будемо вам доводити, шановні виборці, що є гідними вашої довіри.

Дякую Вам! Слава Україні!

З повагою

єдиний кандидат від об`єднаних опозиційних сил,

депутат Івано-Франківської обласної ради

Манолій ПІЦУРЯК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!