Газета по-надвірнянськи
 

Широкий спектр назрілих питань

9 листопада 2012, 13:06 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

обговорили 2 листопада ц. р. на засіданні постійної комісії районної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку під керівництвом голови комісії Івана Гурмака з участю начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Івана Забронського.

Депутати Микола Стельмащук, Василь Стефурак, Богдан Цюрак підтримали запропонований головою комісії порядок денний, до якого увійшли питання щодо матеріалів ХVІ сесії районної ради шостого скликання та розгляд листів.

Члени комісії першочергово обговорили профільні питання, зокрема: про інформацію прокурора району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури району у І півріччі 2012 року; про подання прокурора району та ін. Особливо акцентували увагу на необхідності чіткого механізму взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, охорони правопорядку та громадських організацій у профілактиці і боротьбі з пияцтвом, алкоголізмом, наркоманією серед молоді та неповнолітніх, а також на дотриманні норм Закону України «Про захист суспільної моралі». З приводу цих двох питань комісію інформували заступник голови РДА Богдана Ковалюк та регіональний представник Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі в Чернівецькій, Хмельницькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях Ігор Андруняк.

Комісія рекомендує сесії роботу райдержадміністрації стосовно профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі поки що не оцінювати, оскільки координаційну раду з цих питань із залученням громадських організацій тільки створюватимуть. Комплексну програму взаємодії щодо профілактики і боротьби з негативними явищами комісія пропонує розробити до 1 січня 2013 р. Дійшли до конструктивного висновку і щодо співпраці із захисту суспільної моралі.

Активно обговорили й інші питання, у т. ч. про хід виконання рішення районної ради від 25 березня 2010 р. «Про програму поводження з твердими побутовими відходами у Надвірнянському районі на 2010-2012 роки». Роботу з виконання цього рішення члени комісії пропонують визнати незадовільною. Конкретні рекомендації і з інших сесійних питань.

Проект районної програми захисту і розвитку української мови у Надвірнянському районі на 2013-2015 роки вимагає детальнішого вивчення. Тому рекомендації щодо неї за необхідності комісія підготує до засідання президії районної ради.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!