Газета по-надвірнянськи
 

Свято творців добра і милосердя

2 листопада 2012, 12:52 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 746 переглядів

Починаючи із 1999 року, у першу неділю листопада держава й суспільство традиційно вшановують фахівців, які щоденно турбуються про ветеранів, інвалідів, немічних і одиноких стареньких, малолітніх бездомних і дітей-сиріт, опікуються питаннями зайнятості й безробіття, оплати праці, її безпеки, соціально-трудових відносин, призначенням пенсій, державної допомоги, субсидій, страхових виплат, контролюють дотримання соціального законодавства, налагоджують взаємодію владних структур, роботодавців і профспілок.

До вирішення питань соціального захисту та соціального обслуговування кожного українця причетні не лише працівники системи праці та соціальної політики, а й багатьох інших міністерств і відомств, громадських організацій. Тому це професійне свято по праву вважає своїм кожен, хто проявляє милосердя, творить добро не лише за службовим обов’язком, а й за велінням совісті та покликом душі.

Для багатьох одиноких людей похилого віку, які на схилі літ залишились самотніми з різних причин, соціальний робітник – найкращий друг і надійний помічник, а часто, може, й єдина розрада в теперішньому складному житті. Сьогодні соціальний робітник – професія для небайдужих. Адже прагнення допомогти кожному в непростих ситуаціях є характерною рисою людей цієї професії. Праця соціальних працівників завжди була і залишається однією з найблагородніших у світі.

Шановні працівники Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) і працівники управління праці та соціального захисту населення РДА! Шановні колеги соціальної сфери!

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоровя, щастя, оптимізму. Щоб Вас завжди супроводжували милосердя і доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!