Газета по-надвірнянськи
 

У сфері європейської інтеграції

23 листопада 2012, 12:29 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 701 переглядів

З метою досягнення належного рівня кадрового забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, на які поширюється чинність Закону України «Про державну службу» та Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», у висококваліфікованих фахівцях, на виконання відповідної урядової програми у 2012 р. проводять підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування II-IV категорії посад у сфері європейської інтеграції України.

На Прикарпатті переможцем конкурсних торгів на право здійснювати підвищення кваліфікації посадових осіб владних органів Нацдержслужбою України визнано Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ). Безпосереднім виконавцем є кафедра державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ (завідувач – доктор філософських наук, професор Дзвінчук Дмитро Іванович).

Навчальні заняття (72 години) впродовж листопада 2012-січня 2013 року проводять у чотирьох районах Івано-Франківської області, загальна чисельність слухачів – 160 осіб.

Перше заняття у нашому районі з визначеною катего­рією слухачів провів заступник голови районної ради Іван Степник. Надалі такі навчальні заняття проводитимуть згідно з програмою.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!