Газета по-надвірнянськи
 

Василь Скрипничук: «Чинна обласна рада при існуючому потенціалі її депутатського складу зробить ще не одну добру, розумну та новаторську справу»

30 листопада 2012, 11:58 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 690 переглядів

Та лінія розвитку місцевого самоврядування на Прикарпатті, яка була визначена депутатським корпусом Івано-Франківської обласної ради чинного скликання ще на початку каденції, й надалі продовжуватиме реалізовуватися на практиці. Переконаний, що чинна обласна рада при існуючому потенціалі її депутатського складу зробить ще не одну добру, розумну та новаторську справу, – заявив 27 листопада ц. р. новообраний голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук під час спільної прес-конференції зі своїм першим заступником Олександром Левицьким та головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Юрієм Бабієм. Ці три посадові особи обрані на ХІХ сесії обласної ради 23 листопада ц. р.

Василь Скрипничук зауважив, що зустрічі керівництва обласної ради з журналістами проводитимуть щомісяця в один із днів останнього тижня і таким чином спільно даватимуть відповіді на проблеми, що найбільшою мірою хвилюють громадськість краю. Він повідомив, що при розподілі бюджетних коштів обласна рада й надалі керуватиметься принципом справедливого їх розподілу, виходячи з реальних можливостей та об’єктивних потреб районів, нагальності вирішення того чи іншого питання для місцевих громад.

– При голові обласної ради функціонує Консультативна рада з питань місцевого самоврядування, куди входять усі голови районних рад, практично усі міські голови міст обласного значення. Ми відкрито проводимо необхідні консультації, враховуємо їх пропозиції й на основі цього приймаємо рішення. В аналогічний спосіб працюють депутати й під час засідань постійної комісії з питань бюджету. Особливих пріоритетів для жодного з районів чи будь-якого населеного пункту не буде. Люди живуть однакові скрізь, а вивищувати район лише за те, що хтось із керівництва обласної ради там проживає, а чи походить звідтіля родом, ніхто не буде, – відзначив Василь Скрипничук.

Уже з цього тижня керівництво обласної ради з метою якнайповнішого ознайомлення із проблемами місцевих громад, моніторингу реалізації проектів-переможців обласних конкурсів проектів і програм місцевого самоврядування відправиться в райони. Такого роду форма діяльності буде постійною, – резюмував голова обласної ради. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!