Газета по-надвірнянськи
 

Вивчатимуть фінансову ситуацію

23 листопада 2012, 12:20 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 663 переглядів

16 листопада на засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування одним із головних питань, що його обговорили голови районних рад та міські голови міст обласного значення спільно з керівництвом обласної ради, став стан виконання місцевих бюджетів області за 10 місяців поточного року.

Перший заступник начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Леся Балагура проінформувала про ситуацію, що склалася у кожному з районів і в області загалом. Члени Консультативної ради неод­норазово звертали увагу на проблему недофінансування й браку коштів, яких в окремих випадках не вистачає, навіть, на зарплату. Леся Балагура ж у свою чергу зазначила, що на сьогодні в області не проплачено 9,8 млн. грн. зарплати за жовтень. Водночас Івано-Франківщині за попередніми розрахунками не вистачає понад 200 млн. грн. на виплату зарплати до кінця року. Учасники засідання відзначили, що ситуація у бюджетній сфері наразі є критичною, загрожуючи численними негативними наслідками. Члени Консультативної ради підтримали ініціативу включення в порядок денний сесії обласної ради питання про стан фінансування й реальну ситуацію, яка існує у кожному районі й в області загалом.

Підбили також підсумки парламентських виборів 28 жовтня 2012 року в області, вкотре звернули увагу на окремі порушення, що їх вдалося спостерігати під час виборчої кампанії й, користуючись нагодою, привітали присутніх Олександра Сича, Василя Гладія та голову Рожнятівської районної ради Анатолія Диріва із обранням народними депутатами України. Обговорили питання, які планують включити до порядку денного сесії обласної ради 23 листопада ц. р.

Прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!