Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев’янко: Інформація про мій вступ до партії влади – брудна провокація

30 листопада 2012, 11:47 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 741 переглядів

Переможець парламентських виборів у 87-му виборчому окрузі Юрій Деревянко заявив, що інформація про те, що він нібито написав заяву про вступ до Партії регіонів є відвертою неправдою та брудною провокацією. Про це політик зауважив у коментарі Правда.if.ua.

«Я йшов до Верховної Ради як чітко опозиційний до діючої влади політик. І я не відступлюся від цієї позиції. Я за жодних умов не вступлю до фракції Партії регіонів. Ми йшли у Верховну Раду для того, щоб боротися зі злочинним режимом. Як же сьогодні я можу увійти до провладної фракції? – зауважив Юрій Дерев’янко. – І мені дивно, що хтось із прикарпатців може вірити у таку відверту брехню».

Політик повідомив, що веде консультації щодо партнерства з Об’єднаною опозицією «Батьківщина» та іншими опозиційними депутатами.

Депутат не виключив, що брудні технології проти нього як політика будуть використовуватися й надалі.

Політик закликав своїх виборців не піддаватися на інформаційні провокації та отримувати всю інформацію про його політичну позицію з його особистого сайту та з повідомлень його прес-служби.

Нагадаємо: в інтернет-мережі з подання маловідомого одеського сайту поширюється список депутатів, які нібито написали заяву про вступ до Партії регіонів. Серед інших у списку зазначений і Юрій Дерев’янко. Раніше на сайті з’являлася інформація, яка має замовний характер.

За повідомленням прес-служби Юрія Дерев`янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!