Газета по-надвірнянськи
 

ЮРІЙ ДЕРЕВ’ЯНКО: якщо ЦВК не прийме вимоги опозиції, ми повинні здати свої мандати

9 листопада 2012, 13:08 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 860 переглядів

Цей парламент буде неправоздатним, якщо до нього пройдуть особи, яких насправді не обирали люди. Про це заявив переможець виборів у 87-му мажоритарному виборчому окрузі (Івано-Франківщина) Юрій Дерев’янко.

«Я як опозиційний політик стурбований ситуацією на низці округів, де відібрали реальну перемогу у кандидатів з демократичного опозиційного табору. Ми не можемо допустити, аби у Верховній Раді були депутати, які вкрали у людей перемогу», – наголосив Юрій Дерев’янко.

«Враховуючи, що у парламенті наступного скликання вестиметься жорстка боротьба за відстоювання національних інтересів України та проти режиму Януковича, ми не можемо втратити жодного опозиційного мандату», – підкреслив політик.

Юрій Дерев’янко переконаний у необхідності проведення перевиборів на низці округів, у яких були грубі порушення, що спотворили волевиявлення громадян України та на яких через кишенькові суди і відверте фальшування перемогу незаконно віддають провладним кандидатам.

Юрій Дерев’янко зазначив, якщо ЦВК не встановить справжніх результатів волевиявлення на 13 проблемних округах, на яких перемогла опозиція, і не призначить перевибори в 5 округах, де були допущенні грубі порушення, що спотворили волевиявлення виборців, то кожен опозиційний мажоритарний кандидат, який переміг на своєму окрузі, має підтримати кроки опозиційних політичних сил, навіть якщо доведеться складати свій мандат чи не приймати присяги для того, щоб наступний Парламент став неправоздатним і відбулися повторні вибори.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!