Газета по-надвірнянськи
 

З економічною злочинністю боремося разом

9 листопада 2012, 12:13 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 670 переглядів

В Україні розроблять міжнародну систему обміну інформацією про податкові злочини. Це питання стало темою обговорення на засіданні Координаційної ради керівників органів податкових (фінансових) розслідувань держав учасниць СНД (КРОПР) у м. Одесі. Запросили не лише постійних учасників ради, а й представників відповідних органів країн ЄС, інших європейських держав, Азії, Європолу та ОЕСР.

Актуальність конференції продиктована як глобальними процесами у світовій економіці, так і внутрішньою необхідністю врегулювання питання боротьби з фінансовими злочинами в Україні. Адже сучасна система боротьби зі злочинами в економічній сфері неможлива без взаємодії з іноземними колегами.

За словами першого заступника Голови ДПС України, начальника податкової міліції Андрія Головача, питання спільної системи безпеки з огляду на світову економічну ситуацію сьогодні є вкрай актуальним. Світова економічна криза наочно продемонструвала, що економіки різних країн є взаємозалежними. Тому відсидітися у стороні нікому не вдасться, з організованою міжнародною економічною злочинністю потрібно боротися разом, підсумував начальник податкової міліції.

Засідання Координаційної ради керівників органів податкових (фінансових) розслідувань держав учасниць СНД стало логічним продовженням міжнародної співпраці податкової міліції. КРОПР є органом галузевої співпраці, що здійснює координацію діяльності компетентних відомств держав Співдружності, організаційною формою, що забезпечує взаємодію у сфері виявлення, попередження та припинення економічних і податкових злочинів, реалізації політики забезпечення економічної безпеки.

Сектор ГВПМ ДПІ у м. Івано-Франківськ.

Приймаємо побажання платників податків

Податкова служба збирає побажання платників податків до Програми лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 рр., яку розробляють на виконання доручення Президента України Віктора Януковича.

Бажаючі можуть надіслати пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та покращення роботи органів ДПС на електронну адресу ДПС України чи ДПС в області, а також залишити у спеціальній скриньці, розміщеній у ДПІ в Надвірнянському районі.

Усі пропозиції оприлюднять на єдиному веб-порталі ДПС України у спеціально створеному банері.

Дякуємо за активну громадянську позицію.

Строки сплати податку на прибуток

Сплату податку на прибуток здійснюють протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання декларації (п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України). Можливість перенесення строків розрахунків з бюджетом не передбачено.

Граничний строк сплати податку на прибуток за 3-ій квартал – 19 листопада.

Відповідальність за неподання декларацій

За неподання або несвоєчасне подання податкових декларацій (розрахунків) платником податків або іншими особами, зобов`язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, накладають 170 грн. штрафу за кожне таке неподання, а за ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року застосовували штраф за таке порушення, – 1020 грн. (п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу).

Василь ГНАТЮК,

начальник ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!