Газета по-надвірнянськи
 

Звернення не лише ініціювали…

9 листопада 2012, 13:03 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 791 переглядів

Передусім, члени депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності під орудою голови Івана Микитюка, за координацією радника з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів виконавчого апарату районної ради Василя Дмитрука підтримали порядок денний ХVІ сесії районної ради.

Питання, винесені на розгляд депутатського корпусу, засвідчили, що сесія буде насиченою і продуктивною, якщо з них приймуть виважені ефективні рішення. Тому з особливою увагою до найважливіших проблем, спричинених нестачею коштів, підійшли депутати профільної комісії, на чиї назрілі в процесі розгляду питання відповідав начальник управління економіки РДА Василь Уніят.

Депутати підготували звернення в облавтодор із вимогами зобов`язати районних автодорівців терміново відремонтувати, ліквідувавши ямки, дорогу Надвірна-Івано-Франківськ, зокрема, на ділянках Цуцилова, Переросля, Добротова, Ланчина, а також постійно реагувати на звернення місцевих рад задля запобігання аварійних ситуацій.

Розглянувши питання продовження договорів оренди приміщень, що відносяться до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, профільна комісія вирішила додатково вивчити дане питання, зокрема, у правовому аспекті, доручивши голові комісії порушити його на президії районної ради.

Депутати взяли до відома лист інспекції Держтехнагляду Івано-Франківської області; погодили включення до порядку денного питання продажу автомобіля районної ради (ДEУ еspero); позитивно розглянули звернення КП «Надвірнаводоканал», спрямоване на необхідність вжиття заходів із попере­дження обмерзання труб у підвалі приміщення колишнього райпобуткомбінату, де нині розташовані районні соціальні структурні підрозділи. Обговоривши порушені в листі виконкому Битківської селищної ради проблеми Битківської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, депутати вирішили відобразити їх у плані соціально-економічного розвитку на 2013 рік. Не оминули увагою і широкий пласт організаційних моментів зі збереженням приміщень у зв`язку з ліквідацією райсанепідемстанції та створенням замість неї двох структурних підрозділів, один з яких – спільно з Яремчанщиною. Депутати ознайомилися із текстом листа-відповіді на звернення районної ради ПАТ «Прикарпаттяобленерго» і висловили жаль, що уже тривалий час і надалі неможливо оформити відповідні договори оренди на об`єкти (високовольтні лінії, трансформаторні підстанції тощо) із цим потужним підприємством.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!