Газета по-надвірнянськи
 

Звітували дитсадки

16 листопада 2012, 12:35 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 689 переглядів

Як і передбачалося, на 26-ій сесії Надвірнянської міської ради 8 листопада ц. р. обговорили понад сотню питань, прийняли майже стільки ж обгрунтованих рішень, котрі ефективно вплинуть як на структурні ланки великої господарки міста, так і на життя конкретних надвірнянців. Депутати професійно застосували всі напрацювання попередніх засідань профільних комісій. Тож кожне питання порядку денного для депутатського корпусу ставало продовженням обговорюваного в комісіях з остаточним його вирішенням.

У своєму традиційному звіті про роботу міської ради у міжсесійний період Зіновій Андрійович проаналізував розв`язання понад 30 гострих проблем Надвірної, починаючи з екологічних і завершуючи ремонтом вулиць Надвірної. Зокрема, акцентовано увагу на рекультиваційних роботах полігону ТПВ, яке закриють уже із 1 січня 2013-го, та пов`язаних із цим поточних моментів: використання екологічних коштів, відведення земельної ділянки для нового сміттє­звалища в урочищі «Чобіток». Триває процес із підготовкою документів щодо розширення міського кладовища, в чому Надвірній відчутно допомогла сусідська Пнівська сільрада, виділивши земельну ділянку. Не переставала трудитися міська влада і над втіленням інвестиційного проекту КП «Надвірнаводоканал», завдяки чому на площі понад5 газемлі планується розмістити парк сонячних батарей для видобування альтернативної енергії.

Одним із напрямків стратегії розвитку міста Зіновій Андрійович назвав асфальтування вулиць, закликавши депутатів активніше прилучатися до контролю за всіма дорожними роботами, що мало б забезпечити якість виконаних робіт. До того ж, усі роботи з капітального ремонту вимагають сьогодні проведення комплексної експертизи. У планах 2013 року передбачили і капремонт пішохідного переходу (моста) на вул. Княгині Ольги, котрий виконуватимуть господарським методом із найменшою затратою коштів міської скарбниці, наголосив Зіновий Андрійович. Йшла мова також про закупівлю спецтехніки для комунальних підприємств, тендер на що запланують провести уже в першому кварталі наступного року. І вже освітленими зустрінуть Новоріччя вулиці 400-річчя Надвірної та Кобринської. Загалом, депутатському корпусові та міській владі є над чим трудитися і, як запевнив міський голова, праця триває щоденно, системно й наполегливо.

* * *

Депутати підтримали два звернення міського голови до районної ради з приводу прийняття в комунальну власність територіальної громади району об`єктів соціальної інфраструктури від ПАТ «Укрнафта» (клуб і стадіон «Нафтовик» НГВУ «Надвірнанафтогаз»), а також щодо стану будівлі районного будинку культури (міська ратуша). За пропозицією депутатів готують аналогічне звернення і щодо ремонту фасаду дитячої музичної школи, що своїм теперішнім виглядом аж ніяк не вписується в естетичний вигляд поруч із торговельним комплексом «Полярис». Розглянувши клопотання співголів оргкомітету зі спорудження пам`ятника Борцям за волю України, сесія прийняла відповідне рішення, згідно з яким замовником спорудження пам`ятника визначено Надвірнянську міську раду, а фінансуватиме роботи громадська організація «За спорудження пам`ятника Борцям за волю України». Депутати обговорили широкий блок фінансових питань, у т.ч. і про виконання дохідної та видаткової частин міського бюджету за дев`ять цьогорічних місяців.

Одним із основних питань став звіт завідувачів дошкільних навчальних закладів «Берізка», «Пролісок», «Сніжинка». Депутати з великою увагою сприйняли всі три виступи, що уможливило ширше дізнатися про проблеми цих ДНЗ, окреслити найосновніші контури шляхів їх вирішення. Звіти засвідчили самовіддану працю колективів ДНЗ, відчутну допомогу міської влади і батьків вихованців. Проблеми дитсадків – на постійному контролі в міського голови, про що неодноразово висвітлювала «Народна Воля». А наступні три ДНЗ міста звітуватимуть про свою діяльність на чергових сесійних засіданнях. Питання про затвердження Положення про порядок загальноміської реєстрації дітей для зарахування в ДНЗ міста депутати зняли з розгляду для досконалішого доопрацювання.

Внесено зміни до складу комітету з конкурсних торгів міської ради та у план соціально-економічного розвитку міста. Депутати заслухали інформацію про роботу КП «Надвірнянський житловик» із надання послуг обслуговування будинків та прибудинкових територій, а також чимало інших питань комунальників.

Враховуючи внесок підприємців міста у розвиток соціальної інфраструктури (укладання бруківки на майдані Т. Шевченка), депутати затвердили експертну грошову оцінку орендованих земельних ділянок для обслуговування магазинів промислових товарів та їх продаж чотирьом орендарям-СПД.

Із решти питань порядку денного також прийняті рішення.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!