Газета по-надвірнянськи
 

2013 – рік Чорної Водяної Змії

28 грудня 2012, 13:00 | Рубрика: Свята, Тема дня Версія для друку Версія для друку 942 переглядів

Наступаючий 2013-й за Східним календаремрік Чорної Зміїце символ мудрості, удачі й щастя, високого положення і міцного здоровя. Вступить у свої права 10 лютого 2013 року, однак за сформованою традицією більшість європейців вважають моментом зміни знаків року ніч на 1 січня.

У китайському гороскопі Чорний Змій дуже впертий і наполегливий, тому завжди домагається свого, досягає поставлених цілей, його стихіявода, якій властива рухливість, динамізм і мінливість.

У цілому, рік вдалий для фінансових операцій, інвестицій та інновацій, але зажадає не тільки енергійних дій, але і незвичайного терпіння. У рік Змії миттєвих результатів не чекайте, як і легких перемогудача прийде тільки до найвитриваліших і завзятих.

Характер людей, народжених у цей рік, складний, рішучий, цілеспрямований. Змії неговіркі, чутливі, впевнені, мають широке коло інтересів, щодо сім`ї і друзіввіддані.

Господиня 2013-го обіцяє всім знакам зодіаку удачу в інтелектуальній діяльності. Цей рік дасть можливість проявитися творчим людям, стануть відомими багато імен вчених, художників, музикантів, письменників і поетів, які до цього були в тіні. Але важливо зберігати дисципліну, організованість, точність і вірність.

Гороскоп на 2013 рік

Змія. 2013 рік для людей, які народилися під цим знаком, найвдаліший. У цей період ви зможете отримувати все, чого побажаєте. У сім’ях буде любов і турбота. Друзі періодично підкидатимуть цікаві ідеї, реалізація яких буде можлива тільки з успішним результатом. Так само, вдалою буде зміна місця проживання, навіть за кордон, а вкладення коштів на благо бізнесу – вигідним.

Кінь. Успішна для Коня буде область кар’єри. Побоюватися ж варто амурних справ, оскільки зірки не розташовані для створення відносин у цьому році для Коня. Краще зробіть основний удар на роботу, зусилля принесуть хороші плоди – вас чекають підвищення, бажана фінансова забезпеченість, реалізація заповітної мрії, подорожі та пригоди.

Коза. Рік буде вдалим у сфері світських тусовок. Вас будуть оточувати лише потрібні і важливі люди. Творчі особистості зможуть реалізувати себе в цій справі, навіть, отримати непоганий гонорар. У справах любовних буде успіх, але варто бути вкрай обережними, є ризик обману.

Мавпа. 2013 рік є вдалим у діловій сфері. Все, за що б ви не взялися, буде супроводжуватися успіхом, а сил вистачить навіть на щось нове. Але не варто занурюватися по вуха в кар’єру, оскільки в любові так само буде біла смуга.

Півень. Рік буде вдалим, виникне можливість для незвичайних починань, вигідних бізнес-угод і придбання нерухомості. Здоров’я на це все вистачить сповна. А ось у стосунках із близькими людьми можуть виникнути труднощі, тому приділіть більше уваги сім’ї.

Собака. Для цього знаку рік пройде без будь-яких хороших чи поганих подій. Варто готувати грунт для майбутніх діянь. Для тих, хто збирається створити сім’ю, рік сприятливий, а самотні поки що будуть без справжньої любові.

Свиня. Рік буде несприятливий у любовних справах. Тому не грайте з почуттями, можете залишитися наодинці. А ось у кар’єрі варто напружуватися по максимуму, оскільки у цій сфері вас супроводжуватиме удача. Спорт буде бадьорити і відволікати від проблем.

Щур, Миша. Для людей, народжених під цим знаком, рік буде не з легких, усі ваші починання приведуть до невдач, постарайтеся зберегти досягнуте в рік Дракона. Любовні справи також краще не починати. Приділіть більше уваги здоров’ю і відпочинку.

Бик. 2013-й буде вдалим у кар’єрній сфері. Тут ви маєте право робити все, що завгодно. Можливе придбання нерухомості. А ось на особистому фронті варто притримати запал, вся ваша рідня, можливо, діятиме вам наперекір.

Тигр. Народжені під цим знаком весь час будуть незадоволені собою, та й оточуючі не стануть цього терпіти. Щоб цього уникнути, варто бути стриманішими, більше приділяти уваги здоров’ю, розвагам і відпочинку.

Кіт, Кролик. Ви займатиметеся самореалізацією і розвитком, що піде вам на користь. Нові друзі та нова діяльність допоможе відкрити друге дихання особистим відносинам.

Дракон. Всі справи Драконів будуть успішними, але не варто занадто сильно ризикувати. Любов так само буде радувати в усіх аспектах. Здоров’я буде міцним, а фінансова забезпеченість дозволить здійснити давні мрії.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!