Газета по-надвірнянськи
 

Чемпіон – «Арсенал» із Тисменичан

14 грудня 2012, 13:57 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 713 переглядів

У будинку культури с. Тисменичани відбулася церемонія нагородження призерів і переможців у І та ІІ лізі районного чемпіонату із футболу. Заслужені нагороди футболістам вручили: голова Надвірнянської районної федерації футболу Тарас Пушкар, заступник голови НРФФ Михайло Рубінський, секретар НРФФ Василь Томин і голова районної організації ФСТ «Колос» Василь Масевич.

Призові місця у другій лізі розділилися так: серед юнаків І – «Лукавець» (Гвізд), ІІ – «Скеля» (Пнів), ІІІ – «Бистриця» (Пасічна), серед дорослих колективів: І – «Підгір`я» (Назавизів), ІІ – «Скеля», ІІІ – «Карпати» (Цуцилів). Гравці цих команд отримали медалі й у наступному сезоні випробують свої сили у першій лізі. Переможцем у загальнокомандному заліку стали пнів`яни, другими – Назавизів і третім – Гвізд (отримали кубки і м’ячі).

У першій лізі у змаганні юнаків тріумфувала «Олімпія» (Камінне), ІІ – гаврилівська «Нива», ІІІ – «Ланчин». Чемпіоном Надвірнянського району серед дорослих колективів І ліги став «Арсенал» (Тисменичани), який в останньому турі в очній зустрічі вирвав золоті медалі у «Переросля», третіми стали гаврилівські футболісти (усі призери нагороджені медалями і грошовими преміями). «Нива» перемогла у загальнокомандному заліку, ІІ – переріслянці, ІІІ – камінчани (нагороджені м’ячами і кубками). А перед самим нагородженням команди «Нива» і «Перерісль» провели фінальну зустріч післясезонного кубка «Золота осінь». Матч пройшов у впертій боротьбі, основний час якого завершився із рахунком 2:2, а у серії пенальті сильнішими були переріслянці.

Вперше визначили кращих гравців у своїх амплуа: в юнаків воротар – Тарас Яремак («Олімпія»),захисник – Іван Долинський («Ланчин»), бомбардир – Руслан Гринчак («Нива»). У дорослих воротар – Сергій Мельник («Нива»), захисник – Роман Корженюк («Перерісль»), бомбардир – Анатолій Глек («Тисменичани»). Кращим інструктором із спорту визнали Михайла Войсовича («Скеля»). Пам`ятну відзнаку за підготовку поля отримала команда Камінного, за поведінку вболівальників – Тисменичани. За розвиток спорту нагородили сільських голів: Зеленського – Віталія Хопту і Цуцилівського – Миколу Дутчака. Подякою від Івано-Франківської обласної федерації футболу відзначили працю голови НРФФ Тараса Пушкара. Символічний кубок отримав заступник голови НРФФ, ведучий заходу Михайло Рубінський. Відзначили і працю адміністратора інтернет-сайту «Футбол Надвірнянщини» Олександра Тищенка та кореспондента газети «Народна Воля» Василя Івасюка.

Учасники художньої самодіяльності Тисменичанського будинку культури підготували змістовну концертну перемогу. Футболісти, так що до нових перемог і здобутків!

За матеріалами Надвірнянської районної федерації футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!