Газета по-надвірнянськи
 

Чотири спецмашини долають снігові замети

14 грудня 2012, 14:27 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 679 переглядів

Цьогорічний грудень потішив своєю сніжною щедрістю і дорослих, і дітвору, бо такого снігу вже давненько не випадало в краї. Але разом із справжньою зимою прийшла і нагальна необхідність вчасно справитися із наслідками снігових заметілі та кучугур.

За словами заступника начальника філії «Надвірнянський райавтодор» Степана Плесканки, для ліквідацїі наслідків заметів на автошляхах Надвірнянщини задіяно чотири одиниці спецтехніки. До четверга, 13 грудня уже розчистили дороги на Бистрицю, Середній Майдан, Гаврилівку. Вчора один автогрейдер порався на шляху до Чорних Ослав, Чорного Потоку, а також планували дійти і на Любіжню. Другий автогрейдер – у Волосові, Камінному, Перерослі. На тракторі МТЗ-82 «райавтодорівці» працювали у Надвірній, Молодкові. А також вчора для впорядкування доріг Верхнього Майдану, Велесниці, Ланчина (через Вишнівці) застосували потужний КРАЗ.

– Працюємо злагоджено й організовано, – зазначив Степан Плесканка і, отже, транспортні «пробки» чи інші неприємності, спричинені рясними снігопадами, водіям і пасажирам не загрожують.

Будемо сподіватися, що заступник керівника районних «автодорівців» не розчарує цією інформацією жителів району і керівників органів місцевого самоврядування у селах, селищах і райцентрі щодо рівня і якості робіт його підлеглих із снігоприбирання у нашому районі.

Дарина ОЛЕСЬ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!