Газета по-надвірнянськи
 

Чи безпечно живемо?

14 грудня 2012, 14:27 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 662 переглядів

Результати комплексної перевірки стану реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки на території області обговорили на колегії облдержадміністрації 7 грудня ц. р.

Ця перевірка тривала із 19 по 28 листопада ц. р. згідно із Планом основних заходів цивільного стану на 2012 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України. Комісія Міністерства надзвичайних ситуацій та Держтехногенбезпеки України констатувала, що в області особливу увагу приділяють виконанню законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань, які перевіряли. Виявили й окремі недоліки, які можуть спричинити посилення негативних наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

З метою реалізації в області в повному обсязі державної політики у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, постійної готовності органів управління, сил і засобів територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту до дій за призначенням, врахування зауважень комісії, колегія ОДА затвердила План усунення виявлених недоліків і направила конкретні доручення службам та управлінням ОДА у межах їх повноважень.

Контролюватиме виконання перший заступник голови ОДА В. Плавюк.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!