Газета по-надвірнянськи
 

Для ефективної євроекономічної інтеграції

14 грудня 2012, 14:06 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 635 переглядів

У Надвірнянському коледжі НТУ відбулась науково-теоретична конференція на тему «Євро­економічна інтеграція України: перспективи, проблеми, наслідки» з участю радника голови ОДА з питань євроінтеграції та інвестицій Михайла Петруняка, начальника управління економіки РДА Василя Уніята, завідувача сектора зв’язків із ЗМІ та громадськістю ДПІ в Надвірнянському районі Марії Купчак, керуючого Надвірнянським відділенням № 1 Івано-Франківської філії Приватбанку Володимира Клюшти.

Організатори заходу викладачі коледжу Тетяна Богославець та Оксана Гаєвська охарактеризували актуальність та мету конференції, а також описали процес європейської інтеграції в історичному вимірі.

Студенти поділились результатами своїх досліджень сучасних інтеграційних процесів у світі, принципів функціонування Європейського Союзу, всебічно оцінили проблеми, переваги та застереження для економічного розвитку України за умов набуття членства в ЄС.

Михайло Петруняк висвітлив проблему міграції робочої сили в Україні, поділившись власним досвідом та навівши цікаві статистичні дані як з нашої області, так і України в цілому. Вплив Євроінтеграції на податкову систему України висвітлила Марія Купчак, а наслідки інтеграції банківської системи України до банківської системи Євро­пейського Союзу – Володимир Клюшта. Підсумував і висловив власні думки щодо проблем та перспектив євроекономічної інтеграції України Василь Уніят.

Усвідомлення процесів міжнародного економічного розвитку, зокрема, процесів реалізації головної стратегічної мети зовнішньоекономічної політики України – євроекономічної інтеграції майбутніми фахівцями в галузі економіки об’єктивно зумовлена потребами часу. За таких умов співпраця студентської молоді з представниками органів влади і місцевого самоврядування різних рівнів, податкової, банківської та інших систем є одним з механізмів, за допомогою яких сучасний фахівець може забезпечити у майбутньому ефективне керування процесами різного рівня на підприємстві чи в організації в умовах загального динамічного розвитку міжнародних економічних процесів.

Тетяна БОГОСЛАВЕЦЬ, Оксана ГАЄВСЬКА,

викладачі Надвірнянського коледжу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!