Газета по-надвірнянськи
 

До відома автоперевізників та пільгових пасажирів

21 грудня 2012, 15:14 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 1,075 переглядів

Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2013 році здійснюватимуть згідно з розпорядженням облдержадміністрації № 829 від 15.11.2012 р. «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в області».

Перевізники щомісяця до 5 числа поточного місяця надаватимуть управлінню економіки Надвірнянської РДА розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці, за формами згідно з додатками 2 або 3 методичних рекомендацій, та відповідно до затверджених коефіцієнтів співвідношення пільгових пасажирів до платних пасажирів (звіт про фактичну кількість перевезених платних пасажирів та пасажирів, що оплачують проїзд, підтверджений квитково-обліковими листами).

Розрахунок коефіцієнтів співвідношення проводять на підставі обстеження пасажиропотоку щорічно і затверджують розпорядженням РДА та доводять до кожного учасника розрахунків.

Управління праці та соціального захисту населення РДА рекомендує автоперевізникам для укладення договору про компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на маршрутах загального користування на 2013 рік придбати квитково-облікові листи, квитки (один із виробників – ПрАТ «Надвірнянська друкарня»), книгу обліку доходів (пронумерована, прошнурована та зареєстрована ДПІ в Надвірнянському районі).

Для такого договору просимо звертатися протягом січня 2013 р.

Андрій КРЕХОВЕЦЬКИЙ,

начальник управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!