Газета по-надвірнянськи
 

Досвід канадців – прикарпатцям

21 грудня 2012, 15:20 | Рубрика: Влада, Економіка, Світ, Україна Версія для друку Версія для друку 779 переглядів

У м. Торонто відбувся ХХ ювілейний канадсько-український бізнес-форум, організований Канадсько-Українською Торговою палатою.

Делегація Прикарпаття (М. Петруняк – крайній зліва) із Президентом (посередині) Зеноном Потічним та віце президентом (зліва) Українсько-канадської торгової палати Романом Іванюрою

Серед учасників – делегації Луганської та Кіровоградської областей, представники Українського союзу промисловців та підприємців, керівники Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

У його роботі взяла участь і делегація Прикарпаття – начальник управління з упровадження економічних реформ, євроінтеграції та інвестицій ОДА Марія Ткачук, радник голови ОДА Михайло Петруняк, журналіст ОТБ «Галичина» Ольга Іроденко. Прикарпатці виступили на пленарних засіданнях, долучилися до роботи секцій «Нафта і газ», «Сільське господарство», «Виробництво вина», «Альтернативна енергія», «Різні проекти» та запросили в Івано-Франківщину канадських бізнесменів.

Результат форуму – підписання договору про співпрацю між Канадсько-Українською Торговою палатою та Національною агенцією. Подібну угоду підписали з Українським союзом промисловців та підприємців, а також домовились про приїзд представників канадської сільськогосподарської фірми з вирощування великої рогатої худоби у Надвірнянщину наприкінці січня наступного року.

Форум викликав зацікавленість у канадських бізнесменів та урядовців, які декларували свій інтерес до проектів із України. Домовлено, що наступний форум буде проведено у 2013 р. у Запоріжжі.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!