Газета по-надвірнянськи
 

Функціонує центр соціальної реабілітації

14 грудня 2012, 14:05 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 703 переглядів

З метою покращення соціальної реабілітації дітей з особливими потребами на Прикарпатті функціонує обласний центр соціальної реабілітації, в якому працює відділення денного перебування дітей-інвалідів та стаціонарне відділення. Юридична адреса: Івано-Франківська область, Тлумацький район, с. Нижнів, вул. Дністерська, 32; відділення денного перебування дітей-інвалідів: Снятинський район, смт. Заболотів, вул. Грушевського, 44; стаціонарне відділення: Снятинський район, с. Джурів, вул. Франка, 109.

Зараховують дітей-ін­валідів згідно із надісланими документами департаментом соціальної політики ОДА згідно з Порядком надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 80.

До Центру зараховують дітей віком від 2 до 18 років із фізичними та (або) розумовими вадами розвитку, які отримали статус інваліда. У виняткових випадках можливе продовження терміну перебування дитини-інваліда після досягнення нею 18 років на один рік з метою завершення виконання індивідуального плану реабілітації.

Тривалість одного курсу реабілітації дитини-інваліда – 6 місяців протягом одного року.

Додаткова інформація – у Надвірнянському управлінні праці та соціального захисту населення.

Андрій КРЕХОВЕЦЬКИЙ,

начальник управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!