Газета по-надвірнянськи
 

Ланчинці тріумфували у «Кубку Свободи»

7 грудня 2012, 11:34 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 710 переглядів

Надвірнянська райорганізація ВО «Свобода» виступила ініціатором проведення районного турніру із міні-футболу «Кубок Свободи-2012», присвячений 70-ій річниці створення Української Повстанської армії. Організатор і спонсор – депутат районної ради від ВО «Свобода» Сергій Штогрин.

Організатори з учасниками турніру

Змагання провели на штучному майданчику спорткомплексу «Нафтохімік Прикарпаття». У турнірі змагалися команди із Пасічної, Пнів`я, Лоєви, Стримби, Фитькова, Назавизова, Биткова та Ланчина.

Організатори ставили за мету популяризацію активного і здорового способу життя серед молоді. Бо саме вони повинні формувати сьогоднішнє обличчя нації і зростати свідомими і гідними громадянами своєї держави. Як показали змагання, кожний учасник пам’ятає про подвиг вояків УПА і шанує тих, котрі ще залишилися у шерензі.

Райорганізація ВО «Свобода» не вперше залучає молодь до спорту. Змагання із шахів серед школярів, вільної боротьби, турнір із міні-футболу «Кубок Героїв» стали уже традиційними. «Кубок Свободи» цьогоріч проводили вперше і, сподіваємося, з кожним наступним роком його популярність серед любителів міні-футболу зростатиме.

У фінальному матчі зустрілися команди із Биткова та Ланчина, останні й перемогли з рахунком 4:3. Сергій Штогрин вручив командам-призерам медалі, м’ячі і грамоти, переможцям – «Кубок Свободи».

– Сучасна молодь потребує позитивних прикладів, які б дозволили сформувати правильне ставлення до свого способу життя. Спорт є одним із способів виховання гідних і фізично здорових членів суспільства. Тому цей футбольний турнір, який проводився під патронатом ВО «Свобода», є прекрасною можливістю показати, як важливо жити активно і піклуватися про своє здоров’я. Наша молодь повинна гідно наслідувати героїчний шлях борців за волю України, – зазначив Сергій Штогрин.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!