Газета по-надвірнянськи
 

Новорічна красуня прикрасила Надвірну

28 грудня 2012, 13:03 | Рубрика: Влада, Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 799 переглядів

Минулої п`ятниці на майдані Тараса Шевченка урочисто відкрили міську новорічну ялинку. Заслужений працівник культури України Любов Орел та фольклорний колектив «Шовкова косиця» під керівництвом Олени Яченко, а також вокальний квартет «Легіт» та митці переріслянського дитячого колективу своїми піснями, танцями, хороводами та жартівливими сценками бажали надвірнянцям і всім краянам добра, миру, злагоди і щастя у році Новому.

Святковий феєрверк і вогні новорічної ялинки додавали святкового настрою як дорослим учасникам свята, так і численній дітворі.

Міський голова Зіновій Андрійович висловив впевненість, що в Новому році жителі міста разом із міською владою зроблять усе можливе, аби Надвірна красивішала і ставала заможнішою. Голова благодійного фонду Юрія Дерев`янка Володимир Грабовецький привітав краян і запевнив, що фонд і надалі працюватиме для добрих справ нашого краю.

Надвірнянців із відкриттям Новорічної ялинки щиро привітав міський голова Зіновій Анд­рійович (праворуч) та народний депутат України у в/о № 87 Юрій Де­рев`ян­ко (ліворуч), який щиро подякував краянам за підтримку на виборах і пообіцяв чесно служити надалі громаді нашого краю.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!