- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Новорічна красуня прикрасила Надвірну

Posted By Модератор On 28.12.2012 @ 13:03 In Влада,Духовність,Свята | No Comments

Минулої п`ятниці на майдані Тараса Шевченка урочисто відкрили міську новорічну ялинку. Заслужений працівник культури України Любов Орел та фольклорний колектив «Шовкова косиця» під керівництвом Олени Яченко, а також вокальний квартет «Легіт» та митці переріслянського дитячого колективу своїми піснями, танцями, хороводами та жартівливими сценками бажали надвірнянцям і всім краянам добра, миру, злагоди і щастя у році Новому.

[1]

Святковий феєрверк і вогні новорічної ялинки додавали святкового настрою як дорослим учасникам свята, так і численній дітворі.

[2]Міський голова Зіновій Андрійович висловив впевненість, що в Новому році жителі міста разом із міською владою зроблять усе можливе, аби Надвірна красивішала і ставала заможнішою. Голова благодійного фонду Юрія Дерев`янка Володимир Грабовецький привітав краян і запевнив, що фонд і надалі працюватиме для добрих справ нашого краю.

[3]Надвірнянців із відкриттям Новорічної ялинки щиро привітав міський голова Зіновій Анд­рійович (праворуч) та народний депутат України у в/о № 87 Юрій Де­рев`ян­ко (ліворуч), який щиро подякував краянам за підтримку на виборах і пообіцяв чесно служити надалі громаді нашого краю.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/12/novorichna-krasunya-prykrasyla-nadvirnu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/12/IMG_0089_1.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/12/IMG_0122_1.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/12/IMG_0139_1.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.