Газета по-надвірнянськи
 

Пасічнянським школярам прививатимуть ази правознавства

28 грудня 2012, 12:39 | Рубрика: Духовність, Закон, Свята Версія для друку Версія для друку 725 переглядів

Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. завжди славилася хорошою підготовкою учнів і подальшим їх спрямуванням у житті. Одним із таких славних випускників 1982 року є генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України ректор Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України Михайло Цимбалюк.

Під час освячення класу правознавства

До цього він обіймав керівні посади у численних управліннях міністерства внутрішніх справ та очолював Львівську ОДА. Саме завдяки його ініціативності і наполегливості у Пасічнянській школі відкрили сучасний клас правознавства. У ньому для потреб учнів численні стенди, книги, мультимедійна дошка, проектор й світлини першого випуску із цього класу.

Михайло Цимбалюк не зміг завітати на відкриття класу правознавства, тому символічну стрічку перерізали депутати районної ради – начальник відділу освіти РДА Михайло Винник і директор школи Оксана Хімич. Оксана Романівна зазначила, що надзвичайно приємно, що пасічнянська земля виростила, а школа – дала путівку у життя такій людині як Михайло Цимбалюк. Вона і презентувала його подарунок, а саме частину Державного прапора України, який виготовила Тернопільська ОДА і розмістила навколо тамтешнього місцевого ставу. Його довжина – більше9000 метріві він офіційно занесений у «Книгу рекордів України». Священик сільського храму Олег Гуляк відправив святкову літургію й освятив навчальну аудиторію. Окрім них у школу завітали методист інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА Галина Ботулінська, сільський голова Василь Михайлюк, однокласник і класний керівник Михайла Цимбалюка Тарас Кушнірук й Ольга Бевзюк.

– Щороку в Пасічнянській школі щось змінюється і покращується, – зазначив Михайло Винник. – Зміни відбуваються завдяки вливанням із сільського та районного бюджетів і таким благодійникам як Михайло Цимбалюк. Ця школа і її вчителі сприяли його становленню як людини і професіонала. Відкриття такого класу є дуже доречним, бо правова культура сприяє розвитку суспільства і держави, підсумував Михайло Винник.

Пасічнянський сільський голова Василь Михайлюк подарував для класу правознавства Конституцію України, різноманітні кодекси і Велику юридичну енциклопедію.

Уже багато років Михайло Цимбалюк докладає великих зусиль для розвитку і покращення школи. У цей, як і кожний день, на його адресу линули найдобріші слова за благородні справи. Без сумніву, це послужить правовому вихованню підростаючого покоління. Із стін Пасічнянської школи вийде ще не один знаний правник і юрист.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!