Газета по-надвірнянськи
 

Подяки за солодкі подарунки

28 грудня 2012, 12:51 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 945 переглядів

Декан Пнівський отець-мітрат Богдан Михайлина, священики та парафіяни Пнівського деканату УГКЦ щиро вдячні засновникові благодійного фонду Ю. Дерев`янка, народному депутатові України Юрію Дерев`янку та голові Фонду Володимиру Грабовецькому за солодкі подарунки до Дня святого Миколая.

Нехай Милосердний Господь благословить Вашу працю для слави Божої і добра українського народу.

* * *

Виконком Добротівської сільської ради і дирекція навчально-виховного комплексу щиро вдячні народному депутатові України Юрію Дерев`янку за подарунки до Дня святого Миколая.

Нехай добро Вам воздасться сторицею. Щастя Вам, здоров`я, веселих Новорічних свят!

* * *

Дирекція та учні Цуцилівського навчально-виховного комплексу висловлюють щиру вдячність ТзОВ «Райз-Прикарпаття» та сільському голові Миколі Дутчаку за виділені солодкі подарунки з нагоди Дня святого Миколая, цікаве і радісне свято, яке завирувало у шкільних стінах, запам`яталося батькам та учням і піднесло настрій перед циклом Новорічно-Різдвяних свят.

* * *

Дирекція Каміннецької ЗОШ І-ІІ ст. та батьківський комітет щиро вдячні ТзОВ «Райз-Прикарпаття» за надані солодкі подарунки до свята Миколая 58 учням 1-4 класів та 17 дошкільнятам. Нехай Всемилостивий Господь допомагає Вам і надалі на ниві сільськогосподарської праці і сприяє у добродійницькій діяльності.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!