Газета по-надвірнянськи
 

Презентували знання іноземних мов

14 грудня 2012, 13:47 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 631 переглядів

Районний семінар учителів німецької мови на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 об’єктивно оцінив проведений у третьому класі урок за технологічною картою, розробленою професором Оксаною Мариновською.

Урок із теми «Школа» провела молода вчителька, спеціаліст Наталія Михайлюк. Незважаючи на невеликий досвід роботи, вона майстерно володіє мультимедійними засобами навчання, що підвищує зацікавленість учнів до вивчення німецької мови. Урок глибоко продуманий, яскраво унаочнений. Учителька вдало навчала учнів у формі гри відповідно до вікових особливостей третьокласників. Єдність логічних переходів від одного етапу уроку до іншого зробили урок насиченим та цікавим. Діти захоплено презентували портфель, показуючи знання предметів шкільного приладдя. Технологічні картки, заповнені учасниками семінару, показали творчий рівень проведеного уроку.

Виховний захід «Ми – різні, ми – рівні, ми – разом» провела вчитель-методист школи Інна Вірста у формі судового засідання, на якому відповідачем був містер Englisch, позивачами фрау Deutsch та мадам Frаnсе. Кожен представник презентував свою країну за допомогою слайдів, співали пісень, читали вірші.

Присутні з цікавістю розглядали визначні пам’ятки, традиції, свята, смачну кухню, і, як годиться, скуштували фірмові страви тієї чи іншої країни. Захопилися вальсом Штрауса. Судексперти довели спільне походження мов, отже, усі мають рівне право розвиватися та вивчатися.

Марія СТЕФУРАК,

керівник районного методоб’єднання вчителів німецької мови Надвірнянського району.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!