Газета по-надвірнянськи
 

Професіографічна екскурсія-зустріч із професіями «віч-на-віч»

28 грудня 2012, 12:41 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 767 переглядів

На зламі тисячоліть туризм став явищем, що увійшло у повсякденне життя майже третини населення планети. Туризм – це пріоритетна галузь світового господарства ХХІ століття. Україна має все необхідне для розвитку сучасної туристичної індустрії. У незалежній європейській державі з давніми традиціями, багатими природними та культурними цінностями зростає статус і роль туристичної галузі у соціально-економічному житті країни. Тому різко підвищився попит на кваліфікованих фахівців у сфері надання туристичних послуг.

Екскурсію у музеї «Люди і віхи» проводить краєзнавець-письменник Роман Киселюк

Надвірнянський районний центр зайнятості для осіб, які навчаються у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті та здобувають професію «агент з організації туризму», провів професіографічну екскурсію в м. Яремче. Екскурсія відбувалась у три етапи. Розпочалась вона з ознайомлення школярів з історією, культурою, побутом смт. Делятин та м. Яремче, яку провів заслужений екскурсовод та краєзнавець на теренах Карпатського краю, член Національної спілки письменників України Роман Киселюк. По дорозі учні відвідали музей «Люди і віхи», що діє при дитячій туристичній базі «Прут» в Яремчі. Організатор цього музею п. Роман Киселюк провів цікаву бесіду з учнями, під час якої вони дізналися багато цікавого з історії нашого краю.

Учасники екскурсії у залі ресторану готелю «Станіславський»

Подалі учні відвідали готель «Станіславський», який розташований у мальовничому куточку м. Яремче, на березі річки Прут, в оточенні вічнозелених лісів та могутніх гір. У цьому готелі вони мали змогу познайомитись із роботою адміністратора, покоївки, бармена, офіціанта, кухарів, із захоплення слухали інформацію і вже чітко розуміли, де можна їм у майбутньому працевлаштуватись.

Гостинно зустріла учнів Надвірнянщини туристична агенція «Гуцульські мандри» м. Яремче. Вони познайомились із роботою туристичних агентів, екскурсоводів, інструкторів із туризму. Засновник фірми Юрій Миколайович Яновський все життя цікавився мандрівками. Тому після вдалої презентації рідного краю своїм друзям у нього виникла цікава ідея створити туристичну агенцію. Юрій Миколайович побажав школярам успішно навчатись, вивчати іноземні мови та в подальшому, вже отримавши відповідну освіту, звертатись за працевлаштуванням.

Щиру вдячність Надвірнянському районному центру зайнятості висловило керівництво Надвірнянського МНВК за надану можливість зустрітися з представниками професій, які затребувані у сфері надання туристичних послуг.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського районного центру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!