Газета по-надвірнянськи
 

Районний бюджет, новорічні віншування і підтримка буровиків

28 грудня 2012, 13:05 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 1,033 переглядів

27 грудня відбулася сімнадцята сесія районної ради, яку вів голова районної ради Василь Попович.

У роботі сесії взяв участь перший заступник директора департаменту економіки ОДА Василь Насадюк.

Перші хвилини сесії ознаменувались радісними моментами. Голова районної ради Василь Попович і голова РДА Володимир Калічко вручили нагороди з нагоди Дня місцевого самоврядування депутатам районної ради: Андрію Карманському – грамоту голови обласної ради; Дмитрові Підхомному і Андрію Гуцьку – подяки голови районної ради; Сюзанні Дем`янчук – грамоту районної ради і райдержадміністрації.

Керівники району Василь Попович і Володимир Калічко вручають нагороду депутатові Дмитрові Підхомному

Учасників сесії новорічними та різдвяними колядками і жартівливими сценками привітали учасники учнівського фольклорного колективу Надвірнянської ЗОШ № 2.

Дзвінко колядують учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Сесія обговорила майже два десятки питань. Сесія заслухала та взяла до уваги звіт голови районної ради Василя Поповича. Безперечно, найголовнішим, найпроблемнішим і водночас болючим і крайньо необхідним стояло питання про прийняття районного бюджету на 2013 рік. Це питання, до речі, обговорювали як і інші питання порядку денного сесії, на Дні депутата,  засіданнях постійних депутатських комісій і президії районної ради. Після інформації начальника фінуправління РДА Михайла Обідняка, виступів голови районної ради Василя Поповича, депутатів – заступника керівника виконавчого апарату районної ради Ігоря Писклинця, голови РДА Володимира Калічка, а також депутатів Андрія Карманського, Андрія Крицького, Зарічанського сільського голови Михайла Вацика, які висловили свої критичні зауваження, сесія проголосувала за районний бюджет на 2013 рік. Загальний обсяг його доходів складає 485116,8 тис. грн., а загальний обсяг видатків – 485086,3 тис. грн., у т. ч. обсяг видатків загального фонду бюджету – 480040,4 тис. грн., та видатків спеціального фонду – 5045,9 тис. грн.

Міський голова Зіновій Андрійович так заохотив маленького міхоношу, що поважна президія сесії не на жарт розщедрилась гаманцями

Сесія прийняла звернення про критичну ситуацію у Надвірнянській експедиції Прикарпатського УБР, пов`язану з розпочатим процесом скорочення чисельності працівників у ній, адресувавши його Президенту України В. Януковичу, Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України, Івано-Франківським обласній раді та облдержадміністрації, ПАТ «Укрнафта». У зверненні йдеться, зокрема, що процедура скорочення чисельності працівників відбувається з грубим порушенням ст. 43 Конституції України та чинних нормативно-правових документів, що стосуються ПАТ «Укрнафта». Депутати районної ради просять вжити всіх невідкладних заходів щодо недопущення скорочення чисельності працівників Прикарпатського УБР, у т. ч. Надвірнянської експедиції, та відновити обсяги пошукового й експлуатаційного буріння у Прикарпатському краї силами ПАТ «Укрнафти» в інтере­сах держави.

Від імені районної ради її голова Василь Попович привітав депутатський корпус, учасників сесії, всіх жителів Надвірнянщини з Новорічно-Різдвяними святами.

(Продовження).

Іван ГРИДЖУК (текст і світлини) «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!