Газета по-надвірнянськи
 

Щоб Новорічна ялинка принесла радість

21 грудня 2012, 15:13 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 646 переглядів

Наближається Новий рік та Різдвяні свята і незабарам повсюдно засяють яскравими вогнями ялинки. Однак, стаються випадки, коли виникають пожежі там, де не дотримуються належних правил при облаштуванні цих ялинок. А щоб цього не трапилось, потрібно ялинку встановлювати на стійкій основі на відстані від приладів опалення, телевізорів і предметів, які легко займаються, а ілюмінацію – із дотриманням правил улаштування електроустановок; підключення гірлянд до мережі – тільки за допомогою штепсельних з’єднань; не прикрашати ялинку целулоїдними іграшками, а також, марлею, паперовими іграшками і ватою, не просоченими вогнезахисною речовиною, не застосовувати для ялинки свічки; не обсипати її бертолетовою сіллю; у приміщенні, де встановлено ялинку, не влаштовувати феєрверки, палити бенгальські вогні.

Після закінчення свят не слід тримати ялинку довго у квартирі, бо, висохнувши, вона легко займається від найменшої іскри; не залишайте дітей біля ялинки самих!

У випадку виникнення пожежі на об’єкті або в побуті повідомляйте за тел.: у населених пунктах (місті, селі ) – 101, 2-90-01; на об’єктах НГВУ «Надвірнанафтогаз» і НЕ ПУБР, ДТУ: 2-01 (Пнівська АТС «Нафтовичка»); 3-39 (Надвірнянська АТС «Нафтовичка»).

Василь ІРОДЕНКО,

інженер з пожежно-рятувальних робіт ППЧ-22.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!