Газета по-надвірнянськи
 

Скористайтесь послугами Дозвільного центру

21 грудня 2012, 15:11 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 769 переглядів

У вересні 2005 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Основні його положення допомагають вирішити проблеми, пов’язані з одержанням дозвільних документів на здійснення різних видів діяльності. Закон покликаний докорінно змінити стару систему видачі дозвільних документів. При ній існував невиправдано широкий перелік документів дозвільного характеру, обов’язкових для початку здійснення господарської діяльності, а нечітка дозвільна процедура породжувала бюрократичні зволікання та корупційні дії. Реалізувати на місцях державну політику дозвільної системи у сфері господарської діяльності покликані дозвільні центри. Вони спрощують процедуру отримання документів дозвільного характеру та скорочують терміни проходження даних процедур.

Для спрощення процедури отримання документів дозвільного характеру при Надвірнянській районній державній адміністрації створений центр з видачі документів дозвільного характеру – Дозвільний центр, призначено державного адміністратора. Це посадова особа, яка організовує видачу суб’єкту господарювання документів дозвільного характеру та забезпечує взаємодію місцевих дозвільних органів щодо видачі документів дозвільного характеру. Сьогодні підприємцю не треба втручатися у процес розгляду та опрацювання даних документів на проміжних етапах. Державний адміністратор є посередником між суб’єктом господарювання та органами, що видають дозволи. Це значно спрощує процедуру отримання дозволів.

Дозвільний центр надає такі адміністративні послуги:

1. Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

2. Рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.

3. Погодження та затвердження проектів землеустрою сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, особистих селянських, фермерських господарств.

4. Дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту.

5. Висновок комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6. Погодження проекту відведення земельної ділянки.

7. Дозвіл на виробництво, зберігання, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у т.ч. продуктів біотехнологій та інших біологічних агентів, а також на транзитне транспортування через територію України хімічних, біологічних, радіоактивних, інших небезпечних для здоров’я видів сировини, корисних копалин, речовин та матеріалів (у т.ч. нафти і нафтопродуктів, природного газу тощо) будь-якими видами транспорту та продуктопроводами.

8. Висновок державної санітар­но-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів (у т.ч. військового та оборонного призначення).

9. Висновок державної санітар­но-епідеміологічної експертизи документації на розроблювальну техніку, технологію, устаткування, інструменти тощо.

10. Висновок державної сані­тар­но-епідеміологічної експертизи на ввезення, реалізація та використання сировини, продукції (вироби, обладнання, технологічні лінії тощо) закордонного виробництва за умови відсутності даних щодо безпеки для здоров’я населення.

11. Висновок державної сані­тар­но-епідеміологічної експертизи на продукцію, напівфабрикати, речовини, матеріали та небезпечні фактори, використання, передача або збут яких може завдати шкоди здоров’ю людей.

12. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

13. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єк­тів), що займаються виробницт­вом харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі.

14. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єк­тів), які здійснюють введення в обіг харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі.

15. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з пере­робки неїстівних продуктів тваринного походження.

16. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

17. Експлуатаційний дозвіл Центрів розведення племінних тварин.

18. Експлуатаційний дозвіл на потужності з обігу ветеринарних препаратів.

19. Експлуатаційні дозволи операторам потужностей (об’єк­тів), що займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі та для агропродовольчих ринків.

20. Експлуатаційний дозвіл на проведення заходів із залучення тварин.

21. Дозвіл на початок роботи новостворених підприємств, введення в експлуатацію нових і реконструйованих виробничих, жилих об’єктів та об’єктів іншого призначення, впровадження нових технологій, передачу на виробництво зразків нових пожежонебезпечних машин, механізмів, устаткування та про­дукції, оренда будь-яких приміщень.

22. Декларації відповідності об’єкта вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

23. Дозвіл на виконання будівельних робіт.

24. Дозвіл на виконання підготовчих робіт.

Дозвільний центр Надвірнянської РДА працює щоденно з 8-ї до 17.15 год. (крім вихідних та святкових днів), у п’ятницю з 8-ї до 16-ї год., перерва на обід з 12-ї до 13-ї год. за адресою: м. Надвірна, м-н Шевченка, 41. Тел. для довідок: 2-53-34.

Валерій ІКОНОВ,

державний адміністратор Дозвільного центру Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!