- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Солодкі подарунки – назавизівським і мирненським школярикам

Posted By Модератор On 21.12.2012 @ 16:11 In Духовність,Свята | No Comments

Маленькі діти із великим нетерпінням і захопленням чекають свята святого Миколая, бо тоді під їхніми подушками улюблені іграшки і солодощі та омріяні подарунки. З нагоди цього свята стало вже доброю традицією вручати маленькі подарунки учням Мирненської ЗОШ І ст. і дітям із соціально незахищених верств жителів у Назавизівській ЗОШ І-ІІІ ст.

[1]

«Янголятка» потішили святого Миколая, вчителів і батьків

Мирненські школярики підготували невеликий концерт, під час якого виконали декілька пісень, розказали віршики і розіграли сценку про святого Миколая. А потім він і сам завітав до дітей, везучи за собою на санчатах солодкі подарунки, які його помічники-янголята вручили дітям. Деякі маленькі школярики неабияк потішили святого Миколая віршиками. Справжнє свято завирувало у цій маленькій і приємній школі завдяки вчителям, які старанно попрацювали над підготовкою сценарію.

[2]

Найменша дітвора радіє солодкому подарунку

Виконком Назавизівської сільської ради і школярики висловлюють щиру вдячність за придбання подарунків щедрим добродійникам Василеві Дзюбакевичу, Степанові Томину, Наталії Венцик, Василеві Мельнику, Ігорю Гошовському, Марії Кравчук, Андрію Голинському, Богданові Готрашу, Ігорю Грицківу, Ярославові Марковецькому, Андрію Кухару.

Назавизівський сільський голова Володимир Гаврилюк зазначив, що це є день щасливого дитинства і безтурботності. – Надзвичайно приємно робити маленьке свято для цих діточок. Вони із нетерпінням чекають дня святого Миколая і ми, дорослі, повинні докладати усіх зусиль, щоб їхнє життя було схоже на казку. І сьогодні, завдяки спільній праці і зусиллям, ми зуміли це зробити.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/12/solodki-podarunky-nazavyzivskym-i-myrnenskym-shkolyarykam/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/12/P1010016.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/12/P1010054.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.