Газета по-надвірнянськи
 

Цінуємо Вашу працю

21 грудня 2012, 15:22 | Рубрика: Влада, Закон, Свята Версія для друку Версія для друку 778 переглядів

Міліцейська служба ніколи не була простою і легкою. Вона вимагає не тільки професіоналізму, витримки і принциповості, але й тіснішої взаємодії із суспільством.

Шановні працівники органів внутрішніх справ! Від імені керівництва УМВС в області та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 21-ї річниці створення міліції України!

Служіння народові України вимагає від кожного з нас дисципліни та постійної готовності прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду. Впевнений, що і надалі працівники міліції Надвірнянського райвідділу УМВС докладатимуть максимум зусиль для зміцнення громадського порядку, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, збереження миру та спокою на теренах нашого району.

Нехай найвищою оцінкою Вашої праці завжди будуть довіра людей, їх подяка за самовіддане служіння букві й духу Закону, а у думках – мудрість, в серці – доброта, у справах – справедливість.

Наші сердечні вітання та безмежна вдячність ветеранам органів внутрішніх справ за неоціненний життєвий і професійний досвід, мудрі поради й настанови.

Найтепліші слова подяки рідним та близьким працівників міліції, адже їх турбота і любов додає сил та впевненості вартовим правопорядку.

Ми вдячні за розуміння і співпрацю усім, хто допомагає нам стояти на варті Закону.

Шановні колеги, бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі та нових досягнень.

Нехай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською гідністю і хай береже Вас доля від усього лихого!

З повагою

Петро ВАСКУЛ,

начальник Надвірнянського райвідділу УМВС.

На урочистостях з нагоди Дня міліції

Особовий склад Надвірнянського райвідділу УМВС привітали перший заступник голови РДА Степан Іроденко, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, керівники правоохоронних органів.

Нагородами УМВС в Івано-Франківській області відзначені капітан міліції Андрій Бутенко, уповноважений сектора карного розшуку та сержант міліції Ігор Арсенич, інспектор патрульної служби.

Почесними грамотами райвідділу УМВС нагороджені майор міліції Богдан Стасів, помічник начальника відділу оперативної частини штабу; лейтенанти міліції Ірина Капущак, слідчий і дільничний інспектор Дмитро Кузюк та ще близько двох десятків кращих правоохоронців.

Урочисті збори відбулися у районному будинку культури.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!