Газета по-надвірнянськи
 

У неділю, 27 січня 2013 року – проміжні вибори депутатів обласної ради

7 грудня 2012, 11:40 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 911 переглядів

Згідно з Постановою № 2 від 3 грудня 2012 р. «Про призначення проміжних виборів депутатів Івано-Франківської обласної ради» відповідно до ч. 1 і 5 ст. 14, ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» Івано-Франківська обласна виборча комісія (голова О. М. Пилип`юк) постановила призначити проміжні вибори депутатів Івано-Франківської обласної ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах № 25, 36, 43 на неділю, 27 січня 2013 р.

Довідково. У межі Надвірнянського одномандатного мажоритарного виборчого округу 25 з виборів депутатів Івано-Франківської обласної ради входять: м. Надвірна, смт. Битків, с. Бистриця, присілки Згари і Климпуші, с. Причіл, с. Зелена, с. Максимець, с. Черник, с. Пасічна, с. Букове, с. Постоята, с. Соколовиця, с. Пнів, с. Білозорина, с. Мозолівка.

Депутатом обласної ради від цього округу був Юрій Дерев`янко, повноваження якого припинені згідно з рішенням ХІХ сесії обласної ради від 23 листопада ц. р. у зв`язку з обранням його народним депутатом України у в/о 87 з центром у Надвірній.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!