Газета по-надвірнянськи
 

У Свято Миколая – шкільна їдальня

21 грудня 2012, 16:09 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 763 переглядів

У Ланчинській ЗОШ І-ІІІ ст. на свято Миколая після капітальної реконструкції відкрили оновлену шкільну їдальню. Допомогли у цій благородній справі і владні керівники: заступник голови ОДА, начальник департаменту економіки ОДА, депутат обласної ради Володимир Попович, голови Надвірнянської районної ради Василь Попович і РДА Володимир Калічко, начальник відділу освіти РДА Михайло Винник і селищний голова Михайло Іванюк. Відкриття шкільної їдальні посприяє у вирішенні проблем із харчуванням ланчинських школярів.

Владні керівники – в оновленій їдальні

– Доброта і милосердя – це ті два крила, що тримають наш світ, – зазначила директор школи Тетяна Дикан. Вона висловила щирі слова вдячності від батьківського, учнівського і вчительського колективів усім, хто долучився до ремонту шкільної їдальні.

– У цій школі, – розповідає Володимир Попович, – за невеликий проміжок часу установили утеплені туалети, обладнали вчительську, медичний кабінет та їдальню, вирішили проблему із теплом і частково укріпили фундамент. Проблем ще дуже багато і ми спільно їх вирішуватимемо. На думку голови РДА Володимира Калічка, завжди хочеться допомагати тим, котрі проявляють ініціативу. – Знайти і перерахувати кошти – це тільки половина вирішення проблеми. У Ланчині багато чого зробили завдяки ентузіазму селищного голови і громади. У цих шкільних стінах навчається наше майбутнє і ми повинні дбати про їхній комфорт і затишок.

У співі – вдячність за добру справу

– У Ланчинській ЗОШ І-ІІІ ст., – промовив голова районної ради Василь Попович, – є ще дуже багато не вирішених проблем. Треба ще мобілізувати сили і зусилля для їхнього вирішення, та ми гуртом зможемо їх здолати. Спільними грамотами районної ради і РДА за вагомий внесок у ремонт шкільної їдальні Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. нагородили приватних підприємців Володимира Поповича, Ігоря Білоуса, заступника директора школи із господарської частини Дмитра Жупника. – Хотілося, щоб кожний рік завершувався певними здобутками. У цьому році зробили певний поступ на шляху вдосконалення. Ми працюємо над покращенням матеріально-технічної бази і процесу навчання й учням потрібно вчитися, – переконаний начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Михайло Винник.

Ланчинський селищний голова Михайло Іванюк щиро подякував усім, хто долучився до ремонту шкільної їдальні. – Ми спільно зробили велику справу і зробимо ще багато. Маємо ще відремонтувати систему опалення.

Учасники шкільної самодіяльності підготували невеличку концертну програму. Прикметно, що у Ланчині добру справу поблагословив святий Миколай. І дорослі, і малі, учителі і школярі повинні пам’ятати і робити доб­рі справи на благо рідного села, селища, міста, держави і школи. Бо навіть дещиця допоможе зробити щось значне і на прикладі Ланчина яскраво видно велику роль співпраці влади різних рівнів, підприємців і громади.

Назарій ГРИДЖУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!