Газета по-надвірнянськи
 

Вдячність за спортивно-дитячий майданчик

21 грудня 2012, 15:28 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 829 переглядів

Поздоровляю увесь колектив благодійного фонду Юрія Дерев`янка і народного депутата України Юрія Дерев`янказі святом Миколая та наступаючим Новим 2013 роком, а ще висловлюю щиру вдячність за плідну роботу на благо надвірнянців.

Дякую не тільки від себе, а й від щирих сердець діток, котрі проживають на вул. Руднєва у Надвірній поблизу стадіону (де працює цирк) за радість дитинства на облаштованому тут спортивно-дитячому майданчику. Такого майданчика наші діти не мали відколи існує вул. Руднєва і незалежна Україна. А тепер він тішить дітвору – єдиний, неповторний, прекрасний, який може подарувати тільки відомий доброчинець, нині народний депутат України Юрій Дерев`янко. Низький уклін Вам за це. Нехай Господь Бог береже Вас і Вашу родину від незгод, а Матір Божа нехай огортає своїм святим омофором.

До облаштування ігрового майданчика долучилися фінансово також о. Юрій (50 грн.) та підприємці: Гаврилюк Г. М. (аптека, 300 грн.), Васьків С. В. (маг. «Плай», 200 грн.), Нагорняк С. Ф. (маг. «Сузір`я», 500 грн.), Троценко А. (400 грн.), Нагорняк М. І. (маг. «Стожари», 300 грн.), Максим`юк В. І. (маг. «Два в одному», 400 грн.), жителі будинків № 22 і № 23 (140 грн.). За ці кошти виконали викопіювання і встановили спорткуточок, подвійну гойдалку і канат. Щира подяка їм за це. Нехай Всевишній поверне їм сторицею.

А ще велике спасибі депутатам Надвірнянської міської ради за виділення земельної ділянки, а також міському голові Зіновію Андрійовичу, міському архітекторові Тарасові Угринчуку і всім, хто посприяв у спорудженні майданчика, який подарував дітям радість, сміх, щасливий блиск дитячих оченят.

З повагою

Наталія ПАВЛЮК,

багатодітна мати, м. Надвірна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!