Газета по-надвірнянськи
 

Вітаємо переможців

14 грудня 2012, 13:47 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 735 переглядів

У жовтні ц. р. у польському місті Горліце відбувся 15-ий Міжнародний конкурс креативного мистецтва дітей та молоді «Краса Бескидів і Бещад» з участю півтори тисячі конкурсантів із Польщі, Словаччини та України.

Із чотирьох українських переможців – двоє із Надвірнянської дитячої художньої школи: Андрій Білінкевич та Софія Волошинюк. Грамотами нагороджено художню школу – за організацію виставки та викладача Оксану Ружило – за підготовку конкурсантів.

26 листопада ц. р. за сприяння голови ОДА Михайла Вишиванюка фінішував відбірковий обласний конкурс-фестиваль обдарованої молоді «Прикарпатський зорепад». У номінації «Образотворче мистецтво» наш район представляли викладачі, учні та випускники Надвірнянської дитячої художньої школи. Переможцями стали: випускник Сергій Бондаренко, учениця Софія Страхова та викладач Ольга Осудар. Переможці обидвох конкурсів звільнені від оплати за навчання у художній школі протягом навчального року.

В інших номінаціях «Прикарпатського зорепаду»: народний аматорський ансамбль «Горянка» (кер. Олена Здольник) – І місце та цирковий колектив «Веселка» (кер. Галина Гресько) – лауреат фестивалю, а також соліст-вокаліст Микола Ровенко.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!