Газета по-надвірнянськи
 

Запроваджено Веб-портал електронних послуг

21 грудня 2012, 15:13 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 800 переглядів

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 р. № 401 «Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» Пенсійний фонд України запровадив Веб-портал електронних послуг. Обробка персональних даних користувачів веб-порталу – у межах існуючих персональних баз даних Пенсійного фонду України.

Користувачами веб-порталу можуть бути громадяни та застраховані особи, страхувальники, у тому числі фізичні особи-підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно.

Доступ до інформації про систему територіальних органів ПФУ, місцезнаходження, номери телефонів територіальних органів ПФУ, загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплату обов’язкових платежів, адміністрування яких здійснюють органи ПФУ, формування та подання звітності, зразків бланків та бланки заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, видачі свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та пенсійних посвідчень, взяття на облік платників (зняття з обліку), новини надають незалежно від реєстрації на веб-порталі.

Надання на запит індивідуальної інформації, яка міститься в Державному реєстрі, автоматизованій системі обробки пенсійної документації, здійснюють виключно для користувачів, зареєстрованих у базі даних веб-порталу.

Реєстрація користувачів на веб-порталі – на підставі заяв, поданих до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем взяття на облік (проживання, перебування на обліку) особисто або через уповноваженого представника в установленому законодавством порядку. Інформація щодо Порядку надання органами ПФУ послуг в електронному вигляді за адресою: роrtаl.рfu.gоv.uа

Заяву для реєстрації на веб-порталі ПФУ подавати до відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в районі (каб. № 10).

Ольга НЕДОСТУП,

начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!