Газета по-надвірнянськи
 

Засідання Консультативної ради

14 грудня 2012, 14:25 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 739 переглядів

В Івано-Франківську відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, на якому головував новообраний голова обласної ради Василь Скрипничук. У засіданні взяв участь голова районної ради Василь Попович.

Обговорили ситуацію щодо стану виконання проектів-переможців другого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, про третій такий конкурс та вперше проведені обласні конкурси «Громада найкращого довкілля», «Найкраща спортивна громада» і «Найкраща етнокультурна громада», підсумки яких нещодавно підбили.

Серед переможців третього обласного конкурсу проектів та програм визнані і проекти з нашого району, зокрема, Добротівської сільської ради (щодо енергозбереження у сільському клубі); Надвірнянської міської ради (для створення умов із розкриття творчих здібностей і талантів дітей); Гаврилівської («Дуже люблять дощик незабудки-квіти…»); Молодківської («Запровадження моделі використання унікальних природних ресурсів…»); Зеленської («Стежками полковника «Грома»…») сільських рад, а в номінації «Етнокультурний регіон Гуцульщина» – проекти Делятинської селищної і Чорнопотоківської сільської рад.

Заступник голови обласної ради Остап Дзеса поінформував про освоєння коштів субвенцій з обласного бюджету міським та районним бюджетам.

Голова обласної ради Василь Скрипничук рекомендував головам районних та міських рад у першому півріччі 2013 р. пердметно посприяти в реалізації проектів першого і другого обласних конкурсів. Освоєння цих коштів враховуватимуть при підбитті підсумків наступних конкурсів.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!