- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Засідання Консультативної ради

Posted By Модератор On 14.12.2012 @ 14:25 In Влада,Політика | No Comments

В Івано-Франківську відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, на якому головував новообраний голова обласної ради Василь Скрипничук. У засіданні взяв участь голова районної ради Василь Попович.

Обговорили ситуацію щодо стану виконання проектів-переможців другого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, про третій такий конкурс та вперше проведені обласні конкурси «Громада найкращого довкілля», «Найкраща спортивна громада» і «Найкраща етнокультурна громада», підсумки яких нещодавно підбили.

Серед переможців третього обласного конкурсу проектів та програм визнані і проекти з нашого району, зокрема, Добротівської сільської ради (щодо енергозбереження у сільському клубі); Надвірнянської міської ради (для створення умов із розкриття творчих здібностей і талантів дітей); Гаврилівської («Дуже люблять дощик незабудки-квіти…»); Молодківської («Запровадження моделі використання унікальних природних ресурсів…»); Зеленської («Стежками полковника «Грома»…») сільських рад, а в номінації «Етнокультурний регіон Гуцульщина» – проекти Делятинської селищної і Чорнопотоківської сільської рад.

Заступник голови обласної ради Остап Дзеса поінформував про освоєння коштів субвенцій з обласного бюджету міським та районним бюджетам.

Голова обласної ради Василь Скрипничук рекомендував головам районних та міських рад у першому півріччі 2013 р. пердметно посприяти в реалізації проектів першого і другого обласних конкурсів. Освоєння цих коштів враховуватимуть при підбитті підсумків наступних конкурсів.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/12/zasidannya-konsultatyvnoji-rady/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.