Газета по-надвірнянськи
 

Застосування штрафних санкцій

14 грудня 2012, 14:04 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 582 переглядів

До ДПІ у Надвірнянському районі звертаються фізичні особи-підприємці платники єдиного податку щодо застосування штрафних санкцій, зокрема, щодо сплати авансових внесків та подачі із запізненням податкової декларації.

Відповідно до п. 113.3 ст. 113 Податкового кодексу України (ПКУ) штрафні (фінансові) санкції (штрафи) за порушення норм законів із питань оподаткування або іншого законодавства застосовують у порядку та розмірах, установлених цим Кодексом та іншими законами України.

Статтею 122 ПКУ «Порушення правил застосування спрощеної системи оподаткування фізичною-особою-підприємцем» визначено, що несплата (неперерахування) фізичною особою-платником єдиного податку, визначеною пп. 1 та 2 п. 291.4 ст. 291 авансових внесків єдиного податку в порядку та строки, тягне за собою накладення штрафу – 50% ставки єдиного податку.

Якщо платник єдиного податку не подав або подав із запізненням податкову декларацію, то відповідно до п. 120.1 ст. 120 ПКУ – 170 грн. штрафу за кожне таке неподання чи несвоєчасне подання. За те саме порушення протягом року – 1020 грн. штрафу. Довідки за тел. 2-22-79.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!