Газета по-надвірнянськи
 

Зміни з податку на прибуток

14 грудня 2012, 13:59 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 735 переглядів

Починаючи із 1 січня 2013 р. порядок подання податкової звітності та сплати податкових зобов`язань кардинально змінено. Головною новацією є те, що платники податку на прибуток щомісяця зобов`язані подавати авансовий внесок з податку на прибуток. Вони самостійно визначатимуть авансовий внесок, що підлягатиме сплаті щомісяця. Його сплачуватимуть у порядку і в строки, встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання Декларації.

Розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачувати у наступні 12 місяців 2013 р., платники податку на прибуток повинні будуть подати у складі Декларації за 2012 рік. Визначену в розрахунку суму авансових внесків вважатимуть узгодженою сумою грошових зобов`язань.

У січні-лютому 2013 р. авансовий внесок з податку на прибуток сплачуватимуть у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за 9 місяців 2012 р. Його потрібно сплатити протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем відповідного звітного (податкового) місяця.

Починаючи з березня 2013 р. авансовий внесок щомісяця сплачуватимуть платники податку на прибуток, в яких об`єкт оподаткування за останній річний податковий період перевищує 10 млн. грн.

Авансові внески не сплачуватимуть: платники податку, в яких доходи за 2012 р. не перевищують 10 млн. грн.; виробники с/г продукції; неприбуткові установи (організації); новостворені платники.

Довідки за тел. 2-21-79.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!